Trasa koncertowa Quo Vadis


Zespół Quo Vadis rusza wkrótce na pierwszą część trasy koncertowej "Chaos Tour". Występy będą promować ósmą płytę w dorobku zespołu, zatytułowaną "Infernal Chaos".

Poznaliśmy nazwiska polskich wykonawców na Life Festival Oświęcim 2010. Na tej imprezie odbędzie się premierowy koncert powracającej na scenę grupy Varius Manx z nową wokalistką. Roman Polański nie wyjdzie z aresztu ekstradycyjnego przed piątkiem, gdyż potrzebuje więcej czasu na wpłacenie kaucji wysokości 4,5 mln franków szwajcarskich (3 mln euro) - poinformował we wtorek rzecznik szwajcarskiego ministerstwa sprawiedliwości Folco Galli. Po 9 latach przerwy z nową płytą powraca Urszula. Jej nowy album zatytułowany "Dziś już wiem" pojawi się już 9 kwietnia. A u nas możecie zobaczyć materiał z planu promującego teledysku "Każdy z nas ma".Najwyraźniej równo 5 lat przyjdzie fanom czekać na nowy album The Strokes. Wokalista Julian Casablancas zapowiedział właśnie, że dzieła należy spodziewać się na początku 2011 roku. Od 23 października, na antenie TVN 7, dalszy ciąg perypetii wojskowego biura śledczego JAG i ich klientów. Planowany na 25 października występ Beyonce w stolicy Malezji jednak nie odbędzie się w tym terminie. To efekt protestów islamistów w tym kraju.

Jeden z najważniejszych twórców w historii zaangażowanego politycznie i społecznie, niezależnego hip-hopu - Pharoahe Monch, podpisał właśnie nową umowę wydawniczą. Muzyk wyjawił od razu szczegóły swych muzycznych planów.

Brytyjska aktorka Charlotte Lewis oświadczyła publicznie, iż jako nastolatka była molestowana seksualnie przez Romana Polańskiego. Maciej Maleńczuk, który 2 listopada wydaje swój nowy album "Psychodancing 2" przyznał w wywiadzie z Onet.pl, że za gościnny występ na płycie Behemotha "Evangelion" nie wziął żadnych pieniędzy. Z Dodą jednak za darmo by już nie zaśpiewał.

Alicia Keys chce nagrać piosenkę z grupą Kings Of Leon. W rozmowie z INTERIA.PL Czesław Mozil opowiada o tym, jak powstawał album "Pop" i wykłada kilka swoich poglądów na tematy życiowe m.in. na temat zdrady i religijności. Choć w Ameryce obchodzono już "narodowy dzień bez Megan Fox", to w Polsce jeszcze nie cierpimy na przesyt jej obecności. Najseksowniejsza młoda gwiazda Hollywood zdradza sekrety swojej błyskawicznej kariery i najnowszego filmu.Kolejnymi gwiazdami XVI. Przystanku Woodstock są grupy Life Of Agony, Girl In Coma, Perfect i Armia. Na scenie w Kostrzynie pojawią się również Justyna Steczkowska, Ewelina Flinta, Leszek Możdżer, Darek "Maleo" Malejonek i L.U.C. Gitarzysta zespołu Radiohead, Ed O'Brien, nie zgadza się z tezą, że internetowe piractwo zabija przemysł muzyczny. Nagranie zarejestrowane w domu Daniela Lanois w Los Angeles 11.08 przez Piotra Metza.

50-lecie Mariana Kociniaka


Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych Marian Kociniak, znany m.in. z niezapomnianej roli Franka Dolasa w słynnej polskiej komedii "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" obchodzi w styczniu 50-lecie pracy artystycznej.

Muzyka AC/DC w drugiej części przygód Iron Mana


Muzyka zespołu AC/DC będzie wybrzmiewać w drugiej części kinowych przygód Iron Mana. Klasyki australijskiej kapeli nie tylko pojawią się w filmie, lecz także na płycie "AC/DC: Iron Man 2", która ukaże się 19 kwietnia.

Damon Albarn na żywo z Massive Attack


Damon Albarn dołączył do grupy Massive Attack podczas niedawnego koncertu w Londynie.

"Taniec z gwiazdami": pierwszy odcinek bez przegranych


Pierwszy odcinek, pierwsze tańce i pierwsze emocje. Uczestników programu przywitali Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, który już na wstępie oznajmił: "dzisiaj nikt nie odpadnie". Tak też się stało. Do następnego etapu show przeszły wszystkie pary, jednak zdecydowanymi faworytami tego odcinka okazali się Natasza Urbańska i Jan Kliment.

Nowy teledysk Tomasza Karolaka: dzisiaj premiera!


Już dzisiaj o godz. 18 w serwisie Muzyka.onet.pl będziecie mogli zobaczyć premierę teledysku Tomasza Karolaka. Klip promuje akcję "Stop bosym stopom".

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły również każdorazowo na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice fabrykant

kalendarze Sosnowiec http://kalendarz.eu/

kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze w środku naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny także furt na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice