"Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" niebawem w kinach


Na 27 listopada zapowiadana jest premiera filmu "Millenium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", reżyserem jest w reżyserii Niels Arden Oplev. Scenariusz powstał na motywach popularnego kryminału Stieg Larsson.

19 maja 1980 roku na antenie BBC Radio 1 słynny DJ John Peel grobowym głosem wypowiedział słowa, które przeszły do legendy: "Bad news lads. Ian Curtis, of Joy Division, has just died" ("Złe wieści, ludzie. Ian Curtis z Joy Division właśnie umarł"), a z głośników popłynęła przejmująca kompozycja "Atmosphere". Dzień wcześniej 23-letni wokalista manchesterskiej formacji powiesił się w kuchni swojego domu w Macclesfield. "To jest zwyczajnie słaba płyta" - tak o najnowszej solowej płycie Agnieszki Chylińskiej opowiada Anita Lipnicka. Taylor Swift zrezygnowała z wakacji, aby nagrać nowy album.Jesteś fanem książek Dana Browna? Podobały Ci się filmy "Kod da Vinci" i "Anioły i demony" ? W takim razie nasza zabawa jest właśnie dla Ciebie! Jacques Tati, wielki kontynuator komedii slapstickowej, wyrusza w podróż po Polsce. Widzowie będą mieli niezwykłą okazję zobaczyć wszystkie filmy tego niepowtarzalnego artysty. Przegląd, organizowany w ramach XIII Festiwalu Klasyki Filmowej "Film Classic 2010", trafi m.in. do Krakowa, Gdyni, Łodzi i Zwierzyńca. Lider zespołu U2, Bono, zajmie się produkcją obrazu o fenomenie irlandzkich zespołów coverowych z lat 50.

11 grudnia w Rzeszowie odbędzie się druga edycja Grim Harvest Festival z udziałem 10 formacji z piekła rodem.

Francuscy mistrzowie muzycznych interpretacji Nouvelle Vague wystąpią w Warszawie i Krakowie oraz Wrocławiu już 19 i 21 września. Gościem specjalnym zespołu będzie Ania Dąbrowska, która na najnowszej płycie "NV3" zaśpiewała utwór "John & Mary". W sobotę startuje w Zielonej Górze nowy cykl koncertów z gwiazdami. Organizatorami są Telewizja TVN oraz Radio ZET, a na scenie pokażą się m.in. Katerine, Aura Dione, Magda Wójcik, Goya, Sofa oraz Ira. Koncerty na żywo transmituje Onet.tv!

W sieci pojawiła się mocno niecenzuralna zapowiedź nowego singla niemieckiej grupy Rammstein. Utwór nosi tytuł "Pussy", a w zajawce pojawiają się nagie panie z muzykami zespołu. Sandra Bullock została uznana za największą gwiazdę minionego 2009 roku. Jean Flowers, matka wokalisty The Killers Brandona Flowersa, nie żyje.Elton John zmuszony był odwołać kolejny koncert z powodu złego samopoczucia. Z okazji Roku Chopinowskiego - 200. rocznicy urodzin polskiego kompozytora - w Waszyngtonie odbywa się w tym miesiącu wiele imprez kulturalnych poświęconych jego pamięci. Corey Feldman nie pojawi się na pogrzebie swojego przyjaciela Coreya Haima z szacunku dla rodziny zmarłego aktora.

Perkusista The Rolling Stones gwiazdą Ery Jazzu


Charlie Watts - perkusista rockowej formacji wszechczasów, The Rolling Stones, będzie 30 września bohaterem gali Ery Jazzu w warszawskiej Sali Kongresowej.

Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna multimedialnie


Uroczysty koncert multimedialny Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej odbędzie się 24 października w ramach uroczystości jubileuszowych 100-lecia Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Koncert odbędzie się o 12.30 w sali kina Sokół w Zakopanem.

Przerażające "Lustra" powrócą


Trwają przygotowania do kontynuacji horroru "Lustra".

Janet opowiada o uzależnieniu Michaela Jacksona


Janet Jackson w wywiadzie dla ABC przyznała, że wiedziała o uzależnieniu króla popu od środków farmakologicznych, ale mimo prób, nie potrafiła mu pomóc.

Cannes: Tylko 16 filmów


Najnowsze filmy: Mike'a Leigh, Alejandro GonzĂĄleza InĂĄrritu oraz Nikity Michałkowa będą walczyć w maju o tegoroczną Złotą Palmę. Organizatorzy festiwalu w Cannes ogłosili dziś program 63. edycji imprezy. Bez polskich tytułów.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły również każdorazowo na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice fabrykant

kalendarze Sosnowiec

kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze w środku naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny także furt na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice