"Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" niebawem w kinach


Na 27 listopada zapowiadana jest premiera filmu "Millenium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", reżyserem jest w reżyserii Niels Arden Oplev. Scenariusz powstał na motywach popularnego kryminału Stieg Larsson.

Tomasz Kot zagrał główną rolę w filmie Marka Lechkiego "Erratum", uhonorowanym Nagrodą Dziennikarzy na tegorocznym festiwalu filmowym w Gdyni. Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse podobno pragnie zmienić branżę i spróbować szczęścia jako aktorka. Dwa dni z rzędu - 8 i 9 kwietnia, w krakowskich Fortach Kleparz wystąpi grupa Dick4Dick. Najpierw na regularnym koncercie, potem na tanecznej imprezie pod szyldem Wodzirej MP3 Soundsystem. Być może usłyszymy na żywo nowe utwory zespołu - muzycy mają już bowiem koncepcję kolejnej płyty.Do sieci trafił najnowszy teledysk Agnieszki Chylińskiej do piosenki "Wybaczam ci". Klip możecie obejrzeć poniżej! Damon Albarn zaangażował muzyków formacji The Horrors do współpracy nad kolejnym dziełem Gorillaz. Grupa Vampire Weekend na antenie MTV zaprezentowała singel "Cousins", który będzie promował ich drugi album. Krążek zatytułowany "Contra" ukaże się 10 stycznia.

Do sieci trafił teledysk rapera z Białegostoku o pseudonimie MC2 zatytułowany "Obudź się Polsko!". Klip jest częścią kampanii "Zrób coś, nim za Ciebie wybiorą durnia!".

Już w najbliższy piątek, 9 kwietnia w poznańskim CK Zamek wystąpi formacja Editors. Publiczność przed tym koncertem rozgrzeje warszawskie trio Hatifnats. Dante Harper napisze scenariusz do horroru komediowego "Hansel and Gretel: Witch Hunters".

Szokującą opowieść na temat dzieciństwa Michaela Jacksona snuje dawny przyjaciel gwiazdora - rabin Shmuley Boteach. Ojciec Joseph nie tylko bił syna, ale także znęcał się nad nim psychicznie - powtarzał mu m.in. że jest brzydki. Kylie Minogue pracuje nad nowym materiałem z brytyjskim producentem Taio Cruzem. Guy Ritchie najwyraźniej zasmakował w muzycznym biznesie. Reżyser wziął się nie tylko za wydawanie płyt, ale zamierza także śpiewać.Róisín Murphy wyjawiła kolejne nagranie zwiastujące jej trzecią solową płytę. Brytyjski magazyn filmowy "Emipre" zachwyca się Alicją Bachledą-Curuś, która wystąpiła w obrazie "Ondine" Neila Jordana. Polska aktorka zbiera jednak nie tylko pochlebne recenzje za swoją kreację. Szef Festiwalu Plus Camerimage Marek Żydowicz poinformował w środę, 17 lutego, że podjął decyzję o zaprzestaniu organizowania imprezy w Łodzi.

Z kim sypia Ewa Farna?


- Jeśli ktoś chce wiedzieć, z kim sypiam, to odpowiadam: albo z rodzicami, albo z misiem pluszowym - mówi Ewa Farna w rozmowie z INTERIA.PL. Młoda wokalistka zżyma się na tabloidy i paparazzi, którzy chcą "dobrać się" do jej życia prywatnego.

Berlinale 2010: skandal na koniec festiwalu, dziennikarze wygwizdali konkursowy film


Konkursowy film Berlinale - "Jud Süss – Film ohne Gewissen" - został wygwizdany i "wybuczany" na pokazie prasowym przez akredytowanych dziennikarzy - donosi nasza berlińska korespondentka, Anna Serdiukow.

Mesjasz, buntownik, łowca wampirów


Życie Jezusa Chrystusa od wieków inspirowało artystów. I mimo że powstały wspaniałe obrazy czy rzeźby przedstawiające Syna Bożego, to dopiero w filmach postać Zbawiciela nabrała pełnego wymiaru. Kino sprawiło, że Mesjasz stał się bardziej... "ludzki".

Niechciane gwiazdy trafią do "Dollhouse"


Serial "Dollhouse" zbiera w swojej obsadzie gwiazdy innych produkcji telewizyjnych zdjętych w ostatnim czasie z anteny.

"Katyń" na festiwalu w Wenecji


Na festiwalu filmowym w Wenecji odbył się w piątek nadzwyczajny pokaz "Katynia" Andrzeja Wajdy. Przed projekcją w Palazzo del Cinema reżyserowi wręczono nagrodę, przyznaną przez związek włoskich krytyków filmowych. Odebrała ją odtwórczyni jednej z głównych ról w filmie - Danuta Stenka, która odczytała list od nieobecnego w Wenecji Andrzeja Wajdy.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły również każdorazowo na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice fabrykant

kalendarze Sosnowiec http://kalendarz.eu/

kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze w środku naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny także furt na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice