Soulfly pracuje nad nową płytą


Grupa Soulfly pracuje nad nową płytą. Dzieło roboczo zatytułowano "Omen".

11 września poznamy nowy album Nelly Furtado. Dzieło zatytułowane "Mi Plan" artystka w całości zaśpiewała po hiszpańsku. Premiera spektaklu "Franciszek, sen everymana" Mateusza Pakuły w reżyserii Jolanty Denejko jest przygotowywana we Wrocławskim Teatrze Lalek. Sztuka jest adresowana do gimnazjalistów i licealistów, ma im przybliżyć nie tylko postać św. Franciszka, ale przede wszystkim problemy, z jakimi się zmagał. Robert Minkoff, twórca "Króla Lwa", nakręci komedię "Flypaper".W razem w ramach cyklu "20-lecie Undergroundu w Nowym Targu" 20 listopada odbędzie się koncert szkockiej punkowej grupy Oi Polloi. Będzie to jedyny koncert zespołu w Polsce. Kanał Comedy Central przygotował na luty kilka serialowych premier. Fani przygód Jasona Bourne'a muszą uzbroić się w cierpliwość. Kolejny film z serii powstanie nieprędko.

"Who are you Doctor?" to pytanie co jakiś czas ciśnie się na usta bohaterom brytyjskiego serialu "Doktor Who". Bo jak można mieć jasność co do tak tajemniczej, pełnej niedopowiedzeń, a na dodatek podróżującej w czasie postaci jaką jest właśnie tytułowy Doktor Who. Serial, który od lat znany jest szerokiej publiczności na całym świecie, pojawi się w swej kolejnej odsłonie na antenie kanału AXN Sci- Fi.

Wystawę 75 fotografii i 43 litografii Davida Lyncha - jednego z najbardziej oryginalnych i kontrowersyjnych amerykańskich reżyserów - będzie można oglądać od środy w katowickim Rondzie Sztuki. W otwarciu ekspozycji - jednym z najważniejszych wydarzeń 18. Festiwalu Ars Cameralis Silesiae Superioris - weźmie udział sam autor. W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać piosenki "Raz czy dwa - tak w życiu zdarza się" 29-letniego wokalisty Huberta Bisto. To drugie z rzędu podejście do krajowych preselekcji do konkursu Eurowizji.

Zapewne wiele z pań już marzy o lecie. Wiosenno-letnią paletę barw ujawnia też już marka NARS: żywy wybuch odcieni koralowych, radosnych liliowych barw i tętniących życiem błękitów... Swoją najnowszą kolekcję kosmetyków Francois Nars oparł na wizerunku Catherine Deneuve w filmie "Zawirowania serca" ("La Chamade"). Maja Sablewska, menadżerka pracująca m.in. z Dodą i Mariną Łuczenko, rozpoczyna współpracę z Edytą Górniak. 158 placówek kulturalnych i instytucji, m.in.: muzea, galerie, biblioteki, Sejm i Giełda Papierów Wartościowych, wezmą udział w tegorocznej, siódmej edycji Nocy Muzeów, która odbędzie się w Warszawie z soboty na niedzielę.Polska premiera filmu "Yodok Stories" ("Historie z Yodok") w reżyserii Andrzeja Fidyka, odbędzie się w piątek, 28 sierpnia, w Gdańsku. Dokument ten został nagrodzony na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Jerozolimie. Około 150 filmów z 30 krajów z całego świata zostanie pokazanych w ramach UNICA - 71. Światowego Festiwalu Filmów Niezależnych, który rozpoczyna się w piątek w Gdańsku. Jury wybierze zwycięzców w czasie jawnych obrad. 20 października we wszystkich kinach sieci Multikino i Silver Screen, odbędzie się jedyny w Polsce, pokaz koncertu Aerosmith. Koncert pochodzi z pierwszego w historii koncertowego DVD formacji pt. "You Gotta Move".

"Przyjaciele" najczęściej oglądanym serialem dekady


Sitcom "Przyjaciele" był najczęściej oglądanym serialem ostatniej dekady.

Preferencyjne Oscary


O tym, jaki obraz otrzyma w 2010 roku Oscara dla najlepszego filmu zadecyduje głosowanie preferencyjne - zadecydowała Amerykańska Akademia Filmowa.

Perkusista The Rolling Stones gwiazdą Ery Jazzu


Charlie Watts - perkusista rockowej formacji wszechczasów, The Rolling Stones, będzie 30 września bohaterem gali Ery Jazzu w warszawskiej Sali Kongresowej.

Daniel Kaluuya zagra w "Johnny English 2"


Aktor wystąpi u boku Rowana Atkinsona w komedii "Johnny English 2".

Corruption: nowa płyta i trasa koncertowa


2 marca na pólkach sklepowych pojawi się najnowszy studyjny album formacji  Corruption zatytułowany  "Bourbon River Bank".

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły również każdorazowo na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice fabrykant

kalendarze Sosnowiec

kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze w środku naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny także furt na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice