Soulfly pracuje nad nową płytą


Grupa Soulfly pracuje nad nową płytą. Dzieło roboczo zatytułowano "Omen".

Gotowy album Karola "Pjusa" Nowakowskiego jest już w tłoczni. Płyta "Life After Deaf" ukaże się, podobnie jak płyta Mesa, w dwóch wersjach. W składzie finalistów konkursu Scena Muzzo zaszła jedna zmiana - 21 grudnia na scenie krakowskiego Lizard Kinga zamiast Tense Weather zagra PlayMore. Joanna to zagorzała singielka, którą trafiła strzała Amora. Marek pewny siebie amant, którego kobiety zdążyły już znudzić. Jak doszło do tego, że między tą dwójką zaiskrzyło? I jak potoczą się ich losy?Książka postulatora procesu beatyfikacyjnego Jana Pawła II, księdza Sławomira Odera, nie naruszyła tajemnicy, ponieważ nie zawiera żadnych nazwisk świadków. Takie potwierdzenie uzyskała agencja Ansa w źródłach zbliżonych do Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych. Słynna bordowa sukienka Gucciego, w jakiej Salma Hayek zaprezentowała się na premierze filmu "Robin Hood" w Cannes, została zlicytowana. Pieniądze z licytacji zostały przekazane na rzecz Haitian Relief Organisation, którą wspierają również Penelope Cruz i Sean Penn. Koncertowej płyta "Na przekór nowym czasom - live" Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego osiągnęła status Złotej Płyty.

Wokalistka określana często jako "brazylijska Sade", znana w Polsce z takich przebojów jak "Natural High" czy "If You Leave Me Now" powraca w barwach nowej wytwórni, Sony Music, z płytą zatytułowaną "Magnetism".

Dave Mustaine z zespołu Megadeth stał się lepszym człowiekiem dzięki chrześcijaństwu. Amerykańska wokalistka Carrie Underwood zalała się łzami na wspomnienie o tragedii, w wyniku której zginął kierowca z jej koncertowej ekipy.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna teledysku "Synu" nakręconego przez grupę Hasiok z Maciejem Maleńczukiem. W 1989 roku Jordan Mechner stworzył grę "Książę Persji". Teraz jego pomysły ożyły na wielkim ekranie. W poniedziałek, 1 marca ukazała się nowa płyta Lao Che "Prąd stały / Prąd zmienny". Album promuje klip do piosenki "Życie jest jak tramwaj".Ralph Fiennes i Olga Kurylenko zagrają w melodramacie "Coronet". Już 19 listopada rozpocznie się siódma edycja Jazzowej Jesieni w Bielsku-Białej. Jak co roku, w ramach festiwalu pojawią się najciekawsi jazzowi artyści światowej sceny. Także i tym razem program skomponowany został w oparciu o bogatą bazę ECM, a więc macierzystej wytwórni dyrektora artystycznego festiwalu Tomasza Stańko. Robert Zemeckis planuje nową wersję filmu "Żółta łódź podwodna" i chętnie zaangażowałby dwóch żyjących muzyków The Beatles.

75 gwiazd: "We Are The World" na nowo


W poniedziałkowy wieczór (1 lutego) 75 gwiazd muzyki nagrało nową wersję charytatywnego przeboju "We Are The World". Zyski ze sprzedaży piosenki wesprą poszkodowanych w trzęsieniu ziemi na Haiti.

Nordyckie Horyzonty na Off Plus Camera


16 kwietnia 2010 rozpocznie się w Krakowie 3. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera. Ta wielkoformatowa impreza poświęcona jest polskiemu i zagranicznemu kinu niezależnemu, stając się miejscem spotkań, dyskusji i wymiany poglądów wybitnych twórców filmowych z całego świata.

Hawke przyłapany z prostytutką


Gwiazdor "Przed zachodem słońca" i "Daybreakers - Świt" przyłapany został na flircie z nowojorską prostytutką. Całe zajście nie nosi jednak znamion przestępstwa, zdarzyło się bowiem na planie filmu "Zakochany Nowy Jork" a w roli call gril zobaczymy Maggie Q.

Liga Mistrzów UEFA w Multikinie i Silver Screen


Faza grupowa Ligi Mistrzów UEFA wielkim ekranie tylko w Multikinie i Silver Screen dzięki telewizji nowej generacji n!

La Toya Jackson w polskiej komedii?


Dobiega końca wizyta La Toi Jackson w Polsce. Wokalistka nie tylko, wzięła udział w Koncercie Sylwestrowym, ale także gościła na urodzinach reżysera filmu "Ciacho" Patryka Vegi. Na przyjęciu trwały rozmowy z artystką na temat jej ewentualnego występu w drugiej części "Ciacha".

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły również każdorazowo na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice fabrykant

kalendarze Sosnowiec http://kalendarz.eu/

kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze w środku naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny także furt na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice